Details voor G-Star Bootcut jeans - uv aged
Comfortabel en stijlvol, de blauwe jeans LYNN BOOTLEG van G-Star! De moderne vintage wassing geeft de broek een casual design. Het metalen merk op de zak geeft de broek een extra accent. Een geweldige basic en een aanwinst voor de garderobe: de blauwe jeans LYNN BOOTLEG van G-Star!
-
5-pocket stijl
-
Stijlvolle vintage wash
-
Metalen merklabel
-
Binnenbeen lengte:
81cm bei 27/32
-
Buitenbeen lengte:
105 cm bei 27/32
-
Materiaal bovenstof:
98% katoen, 2% elastaan
-
Artikelnr.:
GS1-yzw-0204-99
Merkdetails voor G-Star
Vanaf het begin in 1989 staat G-Star bekend om zijn innovatieve en vernieuwende stijl in de wereld van denim. De constante zoektocht naar nieuwe grenzen, de experimentele stijl en de productontwikkeling hebben ertoe geleid dat het merk een wereldwijde bekendheid heeft. De ruige, oorspronkelijke en eerlijke kenmerken van het merk zorgen ervoor dat G-Star zijn uitgesproken en onorthodoxe stijl kan handhaven. “Just the product” is altijd de filosofie en de marktbenadering van G-Star geweest. De ontwikkeling van innovatieve producten zoals Raw Denim, dat een grote invloed heeft gehad in de jeanswereld, was een natuurlijk gevolg daarvan. Sinds de introductie van Raw Denim in 1996 heeft G-Star zijn concept uitgebreid. Het omvat nu ook een nieuwer, scherper imago dat aansluit bij iedere stijl, trend en leeftijd, zonder dat het product zijn pure vorm verliest. Authentieke details en functionele accessoires geven de collectie een sterke identiteit. G-Star staat voor een innovatief en perfect product. Ieder seizoen is de kledinglijn gebaseerd op de jeanscollectie, terwijl authentieke details en innovatieve wassingen worden toegevoegd. Het merk heeft de laatste jaren meerdere doorbraken meegemaakt en blijft zich uitbreiden naar vele verschillende markten op de gehele wereld. Het G-Star merk is een stijl die bij iedere periode past. Futuristisch en behoudend. Baanbrekend en experimenteel. Alternatief en traditioneel. G-Star staat voor het maken van excentrieke combinaties en vertrouwde authenticiteit. Never one to follow the crowd. Just the Product.
Klantenbeoordeling (13) G-Star Bootcut jeans - uv aged
Kleur:

Klant in Tilburg (5-Jun-2013)
Super, maar valt wel groot
Heb maat 28/30.
Heel blij met de broek (vooral fijn als je een buikje hebt en geen brede heupen denk ik), maar hij valt wel groot (en ik hou niet van super strakke jeans). Zou 'm eigenlijk terug willen sturen omdat hij te groot is, maar de goede maat is er niet meer. Dus dan maar met riem.
Kleur:

Jacqueline in Schagen (5-Jun-2013)
2 de broek .. erg blij mee
Net een 2de besteld... ben erg tevreden met dit model. En zeker nu hij in de aanbieding is.
Kleur:

Jacqueline in Schagen (5-Jun-2013)
heel blij mee
Super mooi vallende broek. Heb maat 28 en die paste ook prima en lengte 34 ook prima ( ben 1.69 ) . Ben heel blij met deze broek. Hij zit heerlijk.
Kleur:

Klant in Zottegem (5-Jun-2013)
mooie was
Ik heb een kleinere maat moeten bestellen, valt iets te groot uit.! Perfect bootcup model !
Kleur:

Klant in Gent (5-Jun-2013)
Helaas te strak op boven benen
Jammer dat je niet goed kan uit maken hoe de wijdte op de boven benen is. Had de broek voor mij gepast had ik hem zeker gehouden. Mooie broek, goede kwaliteit spijkerstof .
Een maat tabel zoals bij een ander merk waar je kan zien hoog de wijdt op de boven benen is zou voor mij een uit komst zijn.
Kleur:

Klant in Zottegem (5-Jun-2013)
Mooie was
Heel blij met de jeans, the one I was looking for !
Kleur:

Anoniem (5-Jun-2013)
Mooie broek
Mooie broek, maar valt wat strak bij de bovenbenen
Kleur:

Klant in 's-Hertogenbsoch (5-Jun-2013)
perfecte jeans
Helemaal zoals een jeans moet zijn, zit erg goed, alles staat er leuk bij, de kleur is helemaal van nu, en hij 'doet' veel goeds voor je bilpartij... (en dan is hij er ook nog eens in lengtemaat 36!). Is nu al mijn favoriet.
Kleur:

Klant in Groningen (5-Jun-2013)
G-star broek
Goede, lekker zittende broek.
Kleur:

Anoniem (5-Jun-2013)
past goed
mooie goed zittende jeans
Kleur:

Carolientje in Apeldoorn (5-Jun-2013)
Ben er gek op
Normaal ben ik helemaal niet van de spijkerbroeken maar onlangs deze gekocht en ik vind het GEWELDIG!! pasvorm is goed, kleur is goed, materiaal is goed. kortom helemaal goed
zo goed dat ik er nu nog 1 ga bestellen :)
Kleur:

Klant in Heusden (5-Jun-2013)
prima broek
prima broek, maar lijkt een tikkeltje groot uit te vallen
Kleur:

Anoniem (5-Jun-2013)
Prima broek!
De broek zit lekker, hij past goed. Pijpen zijn ook prima van lengte. Hij is mooi afgewerkt.