Merkdetails voor Mai Piu Senza
Mai Piu Senza – nooit meer zonder! Dit bericht stuurt het trendy label de wereld in met elke schoen die het label in haar collectie heeft. Spannende silhouetten, hoge hakken, gewaagde plateaus en trendy ontwerpen zorgen altijd voor een glamoureuze verschijning. Geïnspireerd door de passie van de Italiaanse kwaliteits schoenen, zijn alle schoenen van hoge kwaliteit. Dit zorgt ervoor dat Mai Piu Senza de must-have is voor elke garderobe.
Klantenbeoordeling (10) Mai Piu Senza Enkel boots - Bruin
Kleur:

Klant in Lommel (7-Jan-2013)
Zalige botjes
Eerste verzending heb ik moeten retourneren omdat de maat te klein was, maar deze (maat 37) zitten me als gegoten! Zalige botjes & ondanks de hoge hak lopen ze heel goed! Heel tevreden met deze aankoop alsook het retourneergemak van het eerste paar!
Kleur:

Klant in Brugge (21-Dec-2012)
enkellaarsje
Heel mooi botje, zacht leder loopt goed ondanks de hoge hak is enkel geschikt voor dames met smalle voet.
Kleur:

Klant in Maasmechelen. (14-Dec-2012)
Super mooie laarzen!!
Ben heel blij met mijn mooie laarzen,snel geleverd en mooi.
Kleur:

Diane Van Aelst in Antwerpen (29-Nov-2012)
Enkelbotjes
het zijn zeer mooie schoenen, met een mooie afwerking ,één nadeel is deze zijn niet geschikt voor mensen met bredere voeten, helaas.
Kleur:

Klant in Hasselt (8-Nov-2012)
De schoen ziet eruit zoals ik gedacht had,kleur ,model en comfort ,ze zijn zeer mooi !!!
Heel goede kwaliteit en ze zitten perfect , de kleur is ook zoals ik gedacht had , heb al zeer goede opmerkinhen gekregen bij het dragen.
Kleur:

Barbara in Middelburg (10-Oct-2012)
zwarte korte enkellaarsjes
Mooi laarsje. Valt vrij smal! Maar in mijn geval komt dit goed uit!
Dus dames met een brede voet, niet doen!
Met een smalle voet juist wel.
Kleur:

Klant in Almere (8-Oct-2012)
Mooie laars!
Dit is een prachtig laarsje. Voor mij bleek de hak toch te hoog. Ondanks plateauzool. Helaas.
Kleur:

Anoniem (1-Oct-2012)
Prachtige schoenen! Zitten aan de zijnkanten wel erg strak. Daarom naar de schoenmaker gebracht om breder te laten maken.
top!
Kleur:

peetoom in alkmaar (18-Sep-2012)
mooie enkellaars
mooi
Kleur:

Lalique in Rotterdam (16-Jan-2012)
Mooi kort laarsje!
Zien er elegant uit!
Stijlvol en tijdloos, een aanrader!
Ik loop ermee weg, klasse!