Details voor Vero Moda GLORY NEW - Gebreide vesten - light grey melange
De GLORY Cardigan in het grijs! Dit klassieke vest is zowel open als gesloten te dragen en altijd gemakkelijk te combineren. Of je het nu draagt op een jurkje of op een blouse, met dit grijze vest van Vero Moda ziet je er altijd elegant uit!
-
Licht glanzend zilver/grijs
-
Geribde manchetten
-
lengte:
Medium
-
Pasvorm:
Normaal
-
Sluiting:
Knopen
-
Totale lengte:
56 cm bij maat S
-
Armlengte:
59 cm bij maat S
-
Materiaal bovenstof:
80% viscose, 20% nylon
-
Wasvoorschriften:
machinewas tot 30° C, maximale krimp 5%
-
Artikelnr.:
VE121X005-111
Merkdetails voor Vero Moda
De grote verscheidenheid en het bereik van mode dient als voorbeeld voor Vero Moda’s bezienswaardige creaties. Met deze strategie is dit Deens merk een bezienswaardigheid in de modewereld geworden: wereldwijd opereert het bedrijf nu in meer dan 800 winkels, waarin de Denen hun visie van jonge, fantasierijke mode aanbieden. Vero Moda werd in 1987 geïntroduceerd op de Europese markt; het Deens moederbedrijf, waartoe nog meer labels behoren zoals Jack & Jones en Only, biedt momenteel werk aan meer dan 39.000 medewerkers en is een van de succesvolste modebedrijven ter wereld.
Klantenbeoordeling (16) Vero Moda GLORY NEW - Gebreide vesten - light grey melange
Kleur:

trudy in harderwijk (24-Apr-2013)
goede koop!
Vest zit lekker, de stof vind ik er mooi uitzien.
Kleur:

Anoniem (19-Apr-2013)
Aanrader
Mooi vestje, vrij dun, glanzend materiaal. Nog niet gewassen, dus weet niet hoe het zich houdt. Wil het ook wel in andere kleuren hebben!
Kleur:

De Maeyer Nele in antwerpen (2-Apr-2013)
super
tof vestje
Kleur:

Klant in Westerlo (11-Dec-2012)
Perfect
Zit goed
Kleur:

Klant in Amsterdam (23-Nov-2012)
mooi vestje
Zit lekker en mooie kleur
Kleur:

marina in stekene (15-Aug-2012)
vestje
is mooi van kleur,maar van lichte kwaliteit, meer voor in de zomer
Kleur:

Kim (29-Jul-2012)
zeer tevreden
heel blij met deze aankoop, zit gemakkelijk en goede kwaliteit, ga hem nog in een andere kleur kopen :-)
Kleur:

Klant in Baasrode (28-Jul-2012)
Leuk om te dragen
Leuk om te dragen
Kleur:

Klant in katwijk (21-Jul-2012)
een gemakkelijk vest
dut vest is zeer comfortabel in gebruik, kwaliteit is goed en past zeer goed.
Kleur:

Falke in Buizingen (4-Jul-2012)
GOED
Bij mijn volgende bestelling zal ik een XXS (32) moeten nemen ipv een XS (34).
Kleur:

Klant in Nieuwegein (1-Jul-2012)
Fijn vestje de Glory cardigan!
Een mooi vestje dat een goede pasvorm heeft. Blijft mooi in de was. Een prima aankoop waar ik veel plezier van heb. Het vestje glanst licht wat een leuk effect geeft. Prijs/kwaliteitsverhouding is goed.
Kleur:

Anoniem (18-Feb-2012)
Vero Moda GLORY NEW - Vesten - light grey melange
Is wel wat kort voor mij, maar ik ben ook wel vrij lang. (1.84 m) Verder wel leuk vestje en de mouwen zijn wel super lang
Kleur:

Anoniem (22-Jan-2013)
pull
ok
Kleur:

Brigitta in Reek (13-Aug-2012)
Prima kwaliteit en pasvorm
Draagt comfortabel en ziet er mooi uit.
Kleur:

Klant in Schijndel (28-Jun-2012)
donker-grijze vest
super-goed !
Kleur:

Klant in Leeuwarden (17-Sep-2011)
Vest
Ik vond de knoopjes onderin niet mooi vallen. Het vest viel open tussen de onderste knoopsgaten en viel daardoor niet recht naar beneden. Ik heb ervoor gekozen het vest terug te sturen. De service van het niet goed-geld terug is overigens super!