Jouw account
    Zilveren ring met een gedraaide design, bestaande uit afwisselend gladde en geribbelde delen, verfraaid met een kleine edelsteen nabij het midden.
    Zilveren ring met een draaiend ontwerp, voorzien van een gestructureerd oppervlak, gedragen aan een hand die rust op een donkere stof achtergrond.
    Zwarte polo met lange mouwen, gedragen met gekruiste handen, toont een dunne zilveren ring aan de linkerhand, zachte stof en casual pasvorm.
    Zilveren metalen ring met een gladde, gepolijste oppervlakte, voorzien van een golvende, geribbelde ontwerp langs de band voor textuur.
    Zilveren bangle-armband met spiraalvormige ribbels, een gladde textuur en een kleine ingebedde steen als accent. Klassieke ronde vorm, gepolijste afwerking.
    Zilveren ring met een getextureerd ontwerp, tentoongesteld in een zachtroze fluwelen sieradenkistje. Het kistje heeft een scharnierend deksel en een gevoerde binnenkant.

    NANO CHEVALIERE OVALE BERLINGOT - Ring - silver-coloured/white

    € 790,00inclusief btw

    Huidige geselecteerde kleur silver-coloured/white

    Levering

    • Standaardlevering

      gratis

    Gratis verzending en retour

    30 dagen recht op retour

    Materiaal:
     
    Witgoud
    Afwerking:
     
    gepolijst
    Steensoort:
     
    Diamant

    Artikelnummer:
     
    YV854L014-T11

    Omtrek:
     
    6.0 cm bij maat 60
    Breedte:
     
    0.8 cm bij maat 60
    Diameter:
     
    1.9 cm bij maat 60

    Yvonne Leon