Jouw account
    Missha - MISSHA TIME REVOLUTION THE FIRST ESSENCE 5X - Tonic, Vergroten

    MISSHA TIME REVOLUTION THE FIRST ESSENCE 5X - Tonic

    € 31,65inclusief btw

    150 ml (€ 21,10 / 100 ml)

    Vorige laagste prijs:€ 31,65

    Origineel:€ 44,95

    Levering

    Verkocht en verzonden door

    • Premium levering

      € 4,90

    • Standaardlevering

      gratis

    Gratis verzending

    Retourneren

    Over dit product

    Vochtinbrengend
    Herstelt
    De sterk geconcentreerde essence uit 90% gefermenteerd, natuurlijk gistextract verbetert de huidstructuur en zorgt voor een perfecte balans tussen vocht en voedingsstoffen. Als eerste stap in de dagelijkse huidverzorging vult het de vochtdepots aan, verwijdert oude huidcellen en laat de teint vanuit de diepte zacht glanzen.

    Een kleine hoeveelheid essence op een wattenschijfje of de handen doen en voorzichtig op het gezicht verdelen. Om deze als masker te gebruiken, eenvoudig een paar druppels op een geschikte doek doen en 20 tot 30 minuten op het gezicht leggen.

    Alle ingrediënten

    Ingrediënten:
     
    Water, Glycerin, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Yeast Ferment Extract, Diethoxyethyl Succinate, Bifida Ferment Lysate, Sodium PCA, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Xanthan Gum, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin (07/21)

    Missha

    Recensies

    73 Waarderingen

    14 dagen geleden